Mesaj gönder
Çin Dokunmatik ekran monitör Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Cindy

Telefon numarası : +86 138 2508 0519

Naber : +8613825080519

Free call
Guangzhou Lie Jiang Electronic Technology Co., Ltd.

Oyunlar Zenginlik Yaratır!

Guangzhou Lie Jiang Electronic Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika
İş türü: Üretici
Markalar: Lie Jiang No. Çalışanları: 15~30
Yıllık satış: 1000000-7000000 Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

LIE Jiang Oyun(Lie Jiang Technology), yüksek performanslı oyunların tanınmış bir sağlayıcısı ve 10,1 19 22 23,6 27 32 43 49 55'ten itibaren Dokunmatik Ekran Fabrikası, Dokunmatik Ekran, Yanlış Dikey Ekran Önemli Değil, Ama Aynı zamanda Kavisli Dokunmatik Ekran.Ayrıca balık masaları, kumar makineleri ve oyun çözümleri.20 yılı aşkın geçmişi ve başarılı çoklu oyun serileri ile marka, performans, güvenilirlik ve yenilikçiliğin eş anlamlısı haline geldi.50'den fazla yargı alanındaki kurulumları, 15'ten fazla ülkedeki ofisleri ve distribütörleri ve 500'den fazla profesyonelden oluşan özel bir ekibi ile Lie Jiang Gaming, mükemmel performansla kârınızı çeşitlendiren ve artıran oyun çözümleri sunmaya kendini adamıştır.
 

Dokunmatik Ekran Monitörler, Life of Luxury PCB Board, POT O Gold gibi en iyi hizmeti yüksek kaliteli ürünler sağladık.Baskılı devre kartı, Teksas KenoBaskılı devre kartı, lüks balık masaları, balık oyun makinesi, balık masası oyunu, kumarhane slot makinesi, kumarhane kumar makineleri ve diğer eğlence oyun salonu oyun makinesi vb.

 

ÜRÜN FELSEFEMİZ

 

Her ürün, pazar trendlerinin dikkatli bir şekilde analiz edilmesinden sonra müşterilerin düşüncesi ve gelecekteki ihtiyaçların öngörülmesi ile yaratılır.Nitelikli mühendislik ekibimiz, tasarım sürecindeki her ayrıntıya özel bir önem vermektedir.Oyun tasarımı ve geliştirme ekibimiz, her zaman müşterilerle uyum sağlamak amacıyla benzersiz oyun konseptleri ve uygulamaları geliştirir.Ürün konseptlerinde ve geliştirmede yerelleştirme ve pazara uygun ürün dikkate alınır.

Geçmiş

Lie Jiang Technology, Daha Önce Video Slot Makineleri Satan Küçük Bir Şirketti, Ancak Uzun Yıllar Boyunca Büyümenin Ardından.

Şimdi Büyük Şirketinin 20 Çalışanı Daha Var.Her Yıl Yüzlerce Konteyner Dokunmatik Ekranlı Oyun Monitörü veya Fire Link , Dragon , Lightning Link, Fusion 5 veya Mega Link ve Diğerleri Gibi Slot Makineleri İhraç Ediyoruz.Ve Dünyanın Her Yerine Rulet Makinaları Ve Balık Masası !

Ayrıca Bu Alanda Zengin Deneyimimiz Var, Kuzey Amerika veya Güney Amerika Fark etmez, Orada Çok Müşterimiz Var. Acil Bir Şey İstiyorsanız, ABD'deki Müşteriyi Size Doğrudan Tanıtabiliriz.Bu Çok Zaman Kazandırır.

Hizmet

Lie Jiang Elektronik Teknolojisi En İyi Satış Sonrası Hizmet Ekibine Sahiptir, Dokunmatik Ekran Monitörler, Life of Luxury PCB Board, Texas Keno Board, Fire Link Gaming Slot Board gibi Ürünleri Müşterinin Eline Sattığımızda, Bunların Elektronik Ürünler, Bazı Müşteriler Olduğunu Düşünüyoruz Bu Alanda Yeni Eller, Bizden Oyun Kitleri Almaya Çalıştıklarında Biraz Yardıma İhtiyaç Duyabilirler.Bu yüzden Çok Video Çektik ve Youtube'umuzda Paylaştık.Müşteri Oyun Ayarlarını Kurmak veya Ayarlamak için Biraz Yardıma İhtiyaç Duyduğunda.Sonra Onlara Video Göstereceğiz.Tüm Video İngilizce Olarak Açıklanmıştır Ve Ayrıca Müşteri Bu Videoyu İzledikten Sonra Hala Bazı Sorular Varsa.Müşteri Bize Anlatabilir, Sonra Onlara Nasıl Çalıştığını Göstermeyi Öğretmek İçin Videolar Facetime Yapacağız.

Oyun Parçaları veya Komple Makineler Önemli Değil.Biz de Satabiliriz, Balık Avı Oyun Dolabı, POT O Altın Dolaplar.Fire Link Slot Makineleri.Hepsini Web Sitemizde bulabilirsiniz.

Ekibimiz

  • Brandon

    Brandon
  • Joseph

    Joseph
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin