Çin Dokunmatik ekran monitör Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Hu

Telefon numarası : +86 138 2508 0519

Naber : +8613825080519

Free call

Amerikan Rulet Oyunlarında Kablo Bağlantısı Nasıl Yapılır?

September 6, 2022

son şirket davası hakkında Amerikan Rulet Oyunlarında Kablo Bağlantısı Nasıl Yapılır?

 

Jamaika'daki insanlar her zaman Dokunmatik Ekran, Güç Kaynağı, Sayaçlar, Fatura Alıcısı ve Yazıcı veya Kablo Demeti gibi Amerikan Rulet Kitleri Ürünlerimizi satın alırlar.veya Ana Anakart.Bağımlı Panolar .

Hatta bazı İnsanlar Kablonun Nasıl Bağlandığını veya Amerikan Ruleti Oyun Ayarına Nasıl Gidileceğini Öğretmek İçin Bir Video Yapmamızı İstiyorlar.
Bu yüzden Finanlly, Müşterilere Üzerinde Nasıl Çalışacaklarını Öğretmek İçin Bazı Videolar Hazırladık.

Bu da Müşteriye American Roulette Games Setindeki Kablo Demetini Nasıl Bağlayacağını Öğreten Video.
 


Amerikan Ruleti Oyunlarının Ayarlarını Öğretmek İçin Amerikan Ruleti Oyununun Aşağıdaki Videosu Bu.
 

 

Bazı İnsanlar Daha Ucuz Fatura Alıcısının Amerikan Rulet Oyunlarında Kullanmasını İstiyor, Fatura Alıcı Jamaika Doları veya USD Doları veya Trinidad Doları kullanıyor olursa olsun.Bu Fatura Alıcısı da Çalışıyor, Ancak Alıcı, Göndermeden Önce Bize Önceden Bildirmeli.

Darbe veya Seri Farketmez, Bu Marka TB77 Model Fatura Alıcısı İkisi de Çalışır.

 

 

Ayrıca Aşağıdaki Video Müşteriye Fatura Alıcısının Telinin ve Yazıcının Amerikan Ruletinde Nasıl Çalıştığını Gösterecektir, Lütfen Aşağıdaki Videoyu Kontrol Edin:

 

 


Bazen İnsanlar Amerikan Rulet Oyun Makinelerinde Yazıcı Satın Almak İstiyorlar ve Nasıl Çalıştığını Bilmiyorlar, Bu yüzden Aşağıdaki Video Kablonun Nasıl Bağlanacağını Gösteriyor ve Bu Yazıcının Amerikan Rulet Kitlerinde Nasıl Çalıştığını Görelim.

 


 

 

 

Ayrıca TOP Brand TOP TP70 Fatura Alıcısı Adlı Fatura Alıcısı Bulunmaktadır, Fatura Alıcı Üzerinde İstifleyici Bulunmamaktadır.Ama Fiyatı da Çok Cazip, Amerikan Ruletinde de Çalışabilir, Lütfen Videoyu Aşağıdaki Gibi Kontrol Edin

 

 

 

Tabiki Bazı Müşteriler Amerikan Ruletinde Fatura Alıcı Kullanmak İstiyor Ama İstifleyici İle O Halde TOP Marka Model : TOP TP70 P5 Model İle Kullandığımız Videoya Bakabilirsiniz.Bu Senet Alıcı Amerikan Ruletinde, Ayrıca Balık Oyununda, Ayrıca POG'da Çalışır.Ayrıca Trinidad Dallor veya Jamaica Dollor veya American US Dallor Fark etmez.müşteri Biz Göndermeden Önce Bize Önceden Söylemek zorundalar.Bu yüzden Yapacağız. Lütfen Videoyu Aşağıdaki Gibi Kontrol Edin, Ve Daha Fazlasını Bileceksiniz.

 

Ayrıca Bazı Müşteriler Amerikan Ruleti Oyun Tahtalarındaki ÜST Yazıcımızı Satın Aldı ve Yazıcıya Kablo Demetini Nasıl Bağlayacağını Bilmiyor veya Yazıcı Yazılımı Doğru Değil.Bu yüzden Cihazımıza ihtiyaçları olacak ve Üzerindeki Yazılımı Yükseltmek için E-postayla Bir Yazılım Göndermemizi İstiyorlar. Yazıcının Çalışmasını Sağlamak İçin, Lütfen Videoyu Aşağıdaki Gibi Kontrol Edin:

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin